religia klasa 3 zyjac z innymi dla innych podrecznik ksiegarnia sw wojciecha IMAGE1 147072 53Informujemy, że wszystkie podręczniki do religii rodzice uczniów klas II i III gimnazjum oraz klasy VII szkoły podstawowej powinni zakupić we własnym zakresie

W ścinawskim ZPO obowiązują podręczniki do religii z wydawnictwa „Święty Wojciech”.

Wykaz tytułów do poszczególnych klas

Szkoła podstawowa

1. Szpeta Jan ks., Danuta Jackowiak, Religia sp kl.7 podr.dla ucznia - Spotkanie ze Słowem, Wydawnictwo Święty Wojciech, 2017.
Gimnazjum:
  1. Jackowiak Danuta, Religia, klasa 2, Wolni przez miłość, podręcznik, Księgarnia św. Wojciecha, Księgarnia Świętego Wojciecha , 2000.
  2. Jackowiak Danuta, Religia, klasa 3, Żyjąc z innymi dla innych, podręcznik, Księgarnia Świętego Wojciecha , 2013.
Uczniowie klas 2 i 3 gimnazjum mogą odkupić podręczniki od starszych roczników i absolwentów szkoły.