p1110066Hasło „Aby przyszłość była jaśniejsza” było mottem XXI Sesji Dolnośląskiego Parlamentu Dzieci i Młodzieży, która odbyła się 15.06.2009. Uczestniczyliśmy w niej bardzo aktywnie. Gimnazjum ścinawskie reprezentowała sześcioosobowa grupa parlamentarzystów w składzie: Aneta Machowiak, Kamila Konaniec, Pamela Siwak, Karolina Rudy, Aleksandra Horodyska oraz Aneta Czerniawska.

przyjaznaskol

Projekt "Firma Marzeń" - zrealizowany w ramach ogólnopolskiego projektu Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła"

Październik 2007

We wrześniu zastanawialiśmy się jak zrealizować nasz pomysł – kolejną edycję kursu przedsiębiorczości, który nie tylko pozwala zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu czy prowadzenia działalności gospodarczej, ale także umożliwia jej wykorzystanie w praktyce, tworząc i rozwijając wirtualne miniprzedsiębiorstwo.