20171201 123528 resizeDnia 01.12.2017 r. oraz 02.12.2017 r. wolontariusze Szkolnego Klubu „Prometeusz” wzięli już kolejny raz udział w Bożonarodzeniowej Zbiórce Żywności przy współpracy ze Stowarzyszeniem MONAR (Domem Samotnych Matek z Dziećmi w Ścinawie). 25. uczniów dumnie reprezentowało nasz SKW i spisali się doskonale.
To szczególny okres dla nas wszystkich, chcielibyśmy w przeróżny sposób dopomóc. Cała akcja nie odbyłaby się, gdyby nie szczodrość mieszkańców gminy Ścinawa, którym bardzo serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji, a w szczególności za ciepłe słowa kierowane do naszych uczniów.
Paniom z MOPS w Ścinawie również dziękujemy za opiekę, a w szczególności punktom handlowym takim jak: Biedronka, Polo, Dinio za umożliwienie przeprowadzenia akcji charytatywnej. Opiekę nad naszymi wolontariuszami sprawowały Pani Iwona Kozak oraz Pani Magda Siwak.
Łącznie udało się uzyskać 1.409,48zł w trakcie zbiórki