collage kraje resizeW październiku 2018r. w naszej szkole odbył się tydzień języków obcych, z tej okazji uczniowie szkoły podstawowej - klas 7 i 8 oraz 3 gimnazjum przygotowali flagi, plakaty, prospekty o danym kraju i znanych osobach. Na pierwszym piętrze mogliśmy zobaczyć plakaty związane z krajami anglojęzycznymi, zaś na drugim piętrze naszej szkoły ukazały się plakaty o tematyce związanej z językiem niemieckim. Wszystkim uczniom dziękujemy za wykonanie przepięknych prac.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie z j. angielskiego i j. niemieckiego „Reakcje językowe”. Wyniki plasowały się w następujący sposób:
 
Klasy trzecie GP
Język angielski  Język niemiecki
1m.- Witold Bryła (kl.3c) 1m.- Daria Bubiak (kl.3b)
2m.- Szymon Adamski (kl.3c) 2m.- Oliwia Białecka (kl.3c)
3m.- Milena Skoczyńska (kl.3d) 3m.- Justyna Studzińska(kl.3b)
        
Klasy 8 SP
Język niemiecki
1m.- Gabriela Kasowska (kl.8c)
2m.- Alicja Szmigielska (kl.8d)
3m.- Julia Romańska (kl.8c)

Natomiast w klasach siódmych przeprowadzony został konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych w formie „Jeden z dziesięciu”, w którym zwycięzcą został: Gracjan Moroch (kl.7c)