Wspólne świętowane 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę!
collage resize
9 listopada 2018 r. o godz. 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy  odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Ścinawie oraz klas III Gimnazjum Publicznego im. Mikołaja Kopernia w Ścinawie wraz z nauczycielami wspólnie zaśpiewali 4-zwrotkowy hymn państwowy.
Włączyliśmy się  w ten sposób do obchodów stulecia odzyskania niepodległości „Świętujemy Niepodległą”.
Nasz udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”, ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej, zapisał się na trwałe w pamięci uczniów i przeszedł do historii szkoły jako pamiątka dla przyszłych pokoleń.