IMG 20181109 110846 resize9 listopada 2018 r. w CTiK odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej w ramach Gminno-Powiatowego Festiwalu „Jesień z Niepodległą”.

Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Surmiak z kl. IIIa, Amelia Molińska z kl. IIIb, Dawid Krężel z kl. IIIb, Oliwer Kaczmarek z kl. VIIIa, Weronika Pawlikowska z kl. VIIIb i Zofia Kwaczenko z kl. VIIc.

Jury wśród uczestników oceniało: dobór repertuaru, interpretację utworu, ogólny wyraz artystyczny, innowacje artystyczne, muzykalność, warunki głosowe wykonawców, znajomość tekstu, stylizację sceniczną.

Oto wyniki Festiwalu:

Dawid Krężel z kl. IIIb – I miejsce
Zofia Kwaczenko z kl. VIIc– II miejsce
Weronika Pawlikowska z kl. VIIIb– III miejsce
Oliwer Kaczmarek z kl. VIIIa - wyróżnienie
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.