0000 resizeDnia 31 października bieżącego roku w auli szkoły uczniowie klas siódmych uczestniczyli w prelekcji dot. „Odpowiedzialności prawnej za własne czyny,” którą poprowadził st. sierż. Bartosz Kaczmarek.

Celem spotkania było uświadomienie młodzieży za jakie czyny ciąży na nich odpowiedzialność w sytuacji naruszenia przepisów prawa, a także jakie obowiązki młodzież ma do spełnienia. Z dużym entuzjazmem i ciekawością młodzież nie tylko słuchała przedstawiciela prawa, ale również zadawała pytania.
Serdecznie dziękujemy Panu Mariuszowi Ostapowiczowi Komendantowi Komisariatu Policji w Ścinawie za pomoc w zorganizowaniu powyższego przedsięwzięcia, oraz prelegentowi st. sierż. Bartoszowi Kaczmarkowi za sprawnei rzeczowe przeprowadzenie prelekcji.
20181031 090300 resize

20181031 090306 resize
Koordynator działania - pedagog szkolny Anna Janik- Wawrzynowicz