ksiazki
W poniedziałek, 8 października 2018 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ścinawie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „Stwórz okładkę wybranej książki Stefana Żeromskiego ogłoszonego w ramach 7. edycji ogólnopolskiej akcji „Narodowego Czytania”. Konkurs adresowany był do uczniów z klas 6-8 szkoły podstawowej i gimnazjum. Ogółem wpłynęło 13 prac plastycznych.
Powołana Komisja oceniła prace konkursowe biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematyką, samodzielność, pomysłowość oraz estetykę pracy i zdecydowała nagrodzić następujące osoby:

I miejsce: Kalina Lis 3d, Milena Skoczyńska 3d, Justyna Studzińska 3b
II miejsce: Katarzyna Golańska 3d, Katarzyna Nadziałek 3c, Aleksandra Tylman 7c
III miejsce: Milena Barczyk 3c, Weronika Konopelska 3d, Wiktor Semp 3c
Wyróżnienia: Amelia Cholińska 3b, Rafał Domagała 3c, Julia Sienkiewicz 3c, Patryk Zieliński 3c
Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy! Organizator konkursu dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu za wykonanie pięknych prac.
Słowa podziękowania kieruje również do nauczycieli, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie.
Wystawę prac pokonkursowych można obejrzeć w przedsionku biblioteki. Zapraszamy!