IMG 20180620 133104aaa resize
Z wielką przyjemnością informujemy, że dwóch naszych uczniów: Jakub Podemski z kl. 3b oraz Karol Janic z kl. 3c zajęli I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z matematyki. W tym samym konkursie Julia Romańska z kl. VIIc zajęła 12-te miejsce, natomiast Jakub Paliszkiewicz z kl. 3c zajął 13-te miejsce w kraju, tym samym oboje zdobyli dyplom wyróżnienia.

Nie są to jedyne osiągnięcia naszych uczniów w drugim półroczu – Julia Romańska, kl. VIIc, Daria Bubiak, kl. 2b oraz Jakub Podemski, kl. 3b otrzymali wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2018”.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej z matematyki „Olimpus” Jakub Podemski i Karol Janic zajęli odpowiednio siódme i dziewiąte miejsce w kraju i otrzymali tytuł laureata.

Natomiast w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus” laureatami ponownie zostali: Jakub Podemski, Karol Janic oraz Julia Romańska, zajmując ósme i dziewiąte miejsca w kraju. W tym samym konkursie dziesięciu naszych uczniów otrzymało wyróżnienie: Kacper Klimas (kl. 2 d), Daria Bubiak (kl. 2b), Mateusz Berdzik (kl. 2d), Jakub Paliszkiewicz (kl. 3c), Victoria Kogut (kl. VII c), Martyna Jaremko (kl. VIId), Maciej Kołodziej (kl. VIId), Kacper Kras (kl. VIIc), Julia Zdobylak (kl. VIIb) oraz Gabriela Kasowska (kl. VIIc).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!