DSC 0328 resizeW piątek 18 maja na Stadionie Miejskim w Ścinawie już po raz XIII odbyły się Biegi Integracyjne im. Świętego Jana Pawła II. W biegach brały udział dzieci i młodzież ze ścinawskich szkół i przedszkola oraz zaproszeni reprezentanci Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Organizatorem imprezy było Centrum Turystyki i Kultury przy współpracy z Zespołem Placówek Oświatowych w Ścinawie. Oto wyniki reprezentantów naszej szkoły:

Bieg dziewcząt rocznik 2004:     Bieg chłopców rocznik 2004:
I miejsce – Ewelina Martyna     I miejsce – Sebastian Król
II miejsce – Emila Brycka     II miejsce – Robert Jasiński
III miejsce – Julia Zdobylak     III miejsce – Jakub Olszewski

Bieg dziewcząt rocznik 2003:     Bieg chłopców rocznik 2003:
I miejsce – Wiktoria Chmielowiec     I miejsce – Jakub Wojciechowski
II miejsce – Martyna Piekło     II miejsce – Mateusz Lodziński
III miejsce – Aleksandra Juszczyk     III miejsce – Piotr Kosowski

Bieg dziewcząt rocznik 2002:     Bieg chłopców rocznik 2002:
I miejsce – Zofia Szwechłowicz     I miejsce – Marek Tutaj
II miejsce – Amelia Jędryka     II miejsce – Adrian Chachlowski
III miejsce – Kamila Wrona     III miejsce – Jakub Stanisławski

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale, natomiast zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymywali nagrody rzeczowe.
W sprawnym przeprowadzeniu imprezy pomagali uczniowie gimnazjum realizujący projekt edukacyjny: Karolina Karbowniczek, Natalia Kras, Karolina Frątczak, Małgorzata Baczun, Oliwia Wachowska, Rafał Domagała, Jakub Gajewski, Sebastian Krzywy, Jakub Kwaczenko.