DSC01595 resizeDnia 25 kwietnia b. roku w naszej szkole odbyły się TARGI EDUKACYJNE w ramach SZKOLNEGO TYGODNIA KARIERY pod hasłem   „Moje talenty i moje kompetencje zawodowe”.
Trzynaście przybyłych placówek oświatowych z Lubina oraz innych miejscowości tj. Wołów, Milicz, Rudna  zaprezentowały nam aktualną ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.

Celem targów było przede wszystkim jak najlepsze doinformowanie oraz pomoc uczniom  w wyborze przyszłego kierunku kształcenia. Imprezę możemy uznać za bardzo udaną. Poświadczeniem były dla nas opinie o doskonałej organizacji i ciepłym przyjęciu wyrażone przede wszystkim przez naszych gości, a także chęć uczestniczenia w targach w przyszłości.
Dziękujemy za okazaną  pomoc w organizacji oraz sprawnym przeprowadzaniu  prezentacji szkół, w szczególności  uczniom: kl. II c: Aleksandrze Juszczyk, Kacprowi Bielońskiemu,
 kl. II d. : Małgorzacie Baczun, Weronice Konopelskiej, Mateuszowi Dolacie, Dawidowi Dudkowi, kl. II a Wiktorii Chmielowiec.

Organizator: pedagog szkolny, doradca zawodowy
Anna Janik-Wawrzynowicz