nutki 00221.04.2018 r. w Chojnowie odbył się XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIOSENKI „ROZŚPIEWANE NUTKI”. Celem imprezy była prezentacja i promocja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży, popularyzacja śpiewu jako formy artystycznego wyrazu, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

Uczestników oceniało jury w składzie: pani Magdalena Skiba – aktorka Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, której sceniczne kreacje budzą uznanie, a świat dźwięków nie jest jej obcy; pani Agata Pińczuk-Burdzy – absolwentka wydziału śpiewu jazzowego, przez wiele lat solistka SPIRITUALS SINGERS BAND, a obecnie instruktor wokalny bolesławieckich ośrodków kultury oraz pan Janusz Trepiaka – muzyk, klarnecista, kierownik sekcji instrumentów dętych w Zespole Szkół Muzycznych w Legnicy.

Jury powołane przez organizatora oceniało :dobór repertuaru, dykcję, wykonanie, ogólny wyraz artystyczny. W konkursie zmagało się ok. 70 młodych artystów w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę w drugiej kategorii reprezentował Dawid Krężel z klasy IIb ,który miał do pokonania 40 utalentowanych uczestników. Dawid wykonał piosenkę pt.„Chciałbym” i dzięki niej oraz wspaniałym wykonaniu zdobył I miejsce. Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy! I czekamy na kolejne sukcesy.