logs resize10 grudnia 2017 r. w CTiK w Ścinawie odbył się Powiatowy Jarmark Bożonarodzeniowy. W organizację imprezy włączyli się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele Gimnazjum Publicznego im. Mikołaja Kopernika w Ścinawie, którzy przygotowali pyszne  ciasta domowe, stroiki, bombki oraz inne ozdoby świąteczne, oferowane na straganach podczas jarmarku.

W czasie trwania imprezy można było nie tylko dokonać degustacji apetycznych potraw, oferowanych przez poszczególnych wystawców, ale również wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży, które wprowadziły mieszkańców w świąteczny nastrój. Uroczystość uświetnił także nasz Szkolny Zespół Muzyczny "Bez Nazwy" pod kierunkiem Pani Doroty Krężel, który wykonał trzy utwory: "Biały śnieg", "Wśród nocnej ciszy" oraz "Last Christmas".
Impreza minęła w miłej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i realizację projektu.

Podziękowanie za Jarmark resize