BasiaDSC02047XXIV DZIECIĘCY KONKURS WOKALNY „O ZŁOTA NUTKĘ”

2-3 czerwca2017 r. w CK „Muza” Lubine odbył się XXIV Dziecięcy Konkurs Wokalny „O ZŁOTĄ NUTKĘ”. Konkurs podzielony był na dwie grupy wiekowe. W grupie starszej  wzięło udział 37 młodych  zdolnych wokalistów w tym dwóch naszych uczniów.
Uczestnicy reprezentowali  swoje umiejętności  wokalne. Przesłuchania konkursowe  trwały dwa dni. Wszyscy uczestnicy reprezentowali wysoki poziom, a  jury miało duży problem, aby wyłonić najlepszych z najlepszych.

Nasze gimnazjum reprezentowali: Dawid Krężel z klasy Ib  oraz Dawid Borowski z klasy Ic.

Miło  nam  oznajmić, że 11 czerwca 2017 r. Dawid Krężel śpiewając piosenkę pt.äBlues bujany” na KONCERCIE LAUREATÓW  zdobył  SREBRNĄ NUTKĘ.  Jest  to  kolejne zwycięstwo tego młodego artysty.
 
DZIĘKUJEMY, GRATULUJEMY I ZYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW