dsc02168 resize1 czerwca 2017r. grupa gimnazjalistów z naszej szkoły wzięła udział w Festynie z okazji Dnia Dziecka. Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Legnicy. Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, gdzie można było wylosować bardzo atrakcyjne nagrody.

Niektórzy gimnazjaliści wzięli udział w licznych zajęciach rekreacyjnych a najodważniejsi tańczyli zumbę. To nasze święto spędziliśmy bardzo radośnie i aktywnie. Dziękujemy Radzie Rodziców z Gimnazjum Publicznego Ścinawie za wsparcie finansowe wyjazdu.

W wyprawie uczestniczyło 44 uczniów z kl 3a, 3b, 3e wraz z wychowawcami p. L. Kozłowską, D. Stadnik, Z. Tymkowskim.