targi edukacyjne 0001 resizeDnia 26 kwietnia b.r w naszej szkole odbyły się TARGI EDUKACYJNE.
Licznie przybyłe placówki oświatowe z Lubina oraz innych miejscowości tj. Wołów, Milicz, Rudna  zaprezentowały nam aktualną ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018.

Celem targów było przede wszystkim jak najlepsze doinformowanie oraz pomoc uczniom w wyborze przyszłego kierunku kształcenia. Imprezę możemy uznać za bardzo udaną. Poświadczeniem były dla nas opinie o doskonałej organizacji i ciepłym przyjęciu wyrażone przede wszystkim przez naszych gości, a także chęć uczestniczenia w targach w przyszłości.

Dziękujemy za okazaną  pomoc w organizacji oraz sprawnym przeprowadzaniu  prezentacji szkół, w szczególności  uczniom kl. 3d: Karolinie Warzecha, Julii Kubasiewicz , Arturowi Pryczynicz oraz Jakubowi Drzewieckiemu.
Organizatorzy
Pedagog szkolny Anna Janik-Wawrzynowicz
oraz Psycholog szkolny Aleksander Płotnicki