2 2017
W dniach 16-20 marca 2017r. odbyła się kolejna edycja obozu językowego Euroweek, w której nasi uczniowie wzięli udział.
Szeroki program zajęć obejmował udział naszych uczniów w licznych prezentacjach krajów z całego świata (Indie, ....).

Uczniowie poznali różnorodność kulturową i geograficzną w/w państw. Mielki okazje poznać tradycje, religie i zwyczaje. Dzięki temu nauczyli się tolerancji i szacunku a jednocześnie podnosili swoje umiejętności j. angielskiego. Uczestniczyli w różnorodnych grach i zabawach językowych, ucząc się integracji, pracy w grupach, rozwijali kreatywność i komunikatywność.
Do aktywnej i twórczej pracy rozgrzewali ich zmotywowani wolontariusze, którzy zarażali ich radością i chęcią poznawali kulturę innych krajów.
Każdy dzień kończył się nauką tańców regionalnych omawianych państw.
Odbyły się również piesze wycieczki do Ogrodu Bajek,Wodospadu Wieliczki oraz ....
Udział uczniów i nauczycieli w Obozie Euroweek był doskonałą okazją aby podzielić się doświadczeniem i efektami pracy uczniów naszej szkoły.
Uśmiech na twarzy naszych uczniów i ich aktywny udział w całym wydarzeniu są najlepszym dowodem ich zadowolenia z udziału w Obozie Językowym w Międzygórzu.