konkurs recenzjaZapraszamy do udziału w konkursie czytelniczym na najciekawszą recenzję książki znajdującej się w zasobach biblioteki szkolnej.
Konkurs będzie realizowany w dwóch etapach. Regulamin.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać krótką recenzję (max 1/2 strona A4 tekstu komputerowego pisanego czcionką nr 12) zachęcającą do przeczytania wybranej książki. Recenzowana lektura musi znajdować się w zbiorach Biblioteki Szkolnej Gimnazjum w Ścinawie. Zaleca się zilustrowanie recenzji własnym rysunkiem wykonanym dowolną techniką, w formacie A4, kolażem lub fotografią (korespondującą tematycznie z treścią wybranej lektury)
.
Pracę pisemną należy przesłać na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a ilustracje graficzne do tekstów dostarczone w formie papierowej do Biblioteki Szkolnej Gimnazjum Publicznego w Ścinawie, do 22.05.2017  r. lub przesłane pa w/w adres e-mail.
W drugim etapie Organizator konkursu opublikuje nadesłane prace konkursowe na facebookowym profilu biblioteki. Od tego momentu uczestnicy i ich sympatycy będą mogli głosować na wybrane teksty przyznając lajki - „lubię to” w portalu Facebook.

Zgłoszone prace należy: podpisać imieniem i nazwiskiem oraz wymyślonym pseudonimem informacją do której klasy uczęszcza uczestnik.

Jak zgarnąć nagrody:

1. Przeczytaj regulamin konkursu.
  2. Napisz recenzję książki z biblioteki szkolnej, zachęcającą do jej przeczytania (max 0,5 str A4, czcionka nr 12).
  3. Wykonaj ilustracje (opcjonalnie).
  4. Wymyśl swój pseudonim i podpisz recenzję (imię i nazwisko + klasa + pseudonim).
  5. Prześlij zgłoszenie (tekst + ilustracje do organizatora) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  6. Poczekaj na publikację pracy na facebookowym profilu biblioteki.
  7. Odwiedź profil biblioteki szkolnej w serwisie Facebook.
  8. Głosuj i mobilizuj znajomych do głosowania na Twoją pracę.
  9. Zgarnj atrakcyjną nagrodę!

Konkurs zorganizowany w ramach projektu „Czytanie sposobem na życie. Czytam, myślę, tworzę”, dofinansowanego przez Gminę Ścinawa, nagrody ufundował salon firmowy Orange w Wołowie.